Bambook Classic Hardcover Notebook A5
Van
€ 16,84
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 22,04 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 22,04 |
| Totaalprijs Bruto: | € 26,23 |
Productnummer:
A508-262470-823999999
Voorraad:
Productinformatie "Bambook Classic Hardcover Notebook A5"
Bambook Classic Hardcover uitwisbaar notitieboek in A5-formaat. Met stevige bamboe hardcover en 20 vel/40 pagina's uitwisbaar, gelinieerd papier voor het maken van aantekeningen. Schrijf met de speciale marker op de whiteboard pagina's, scan je aantekeningen met de Bambook app en wis je pagina's, met een vochtig doekje, schoon voor hergebruik. Met wire-o-binding, penlus en sluitelastiek. Inclusief pen met gum. Het notitieboek is met de hand gemaakt. Made in Holland. Bambook is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | bamboe |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1080 |
| Afmetingen omdoos: | 365 x 270 x 26 cm |
| Breedte: | 150mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 60 |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 249g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 15440 |
| Hoogte: | 8mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 210mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Papier, PP, Bamboe |
| Merk: | Bambook |
| OuterCartonDimension: | 365 x 270 x 26 cm |
Aanmelden