BE O Coffee Mug 220 ml koffiebeker
Van
€ 2,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,19 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,19 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,80 |
Productnummer:
A508-269458-357999999
Voorraad:
Productinformatie "BE O Coffee Mug 220 ml koffiebeker"
Herbruikbare koffiebeker van het merk BE O Lifestyle. Een stapelbare beker in een handig formaat. Gemaakt van plantaardige vetten en oliën afkomstig van het afval dat wordt ingezameld bij horecagelegenheden in Nederland. 100% recyclebaar. Geur- en smaakneutraal. Vaatwasserbestendig. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. De elegante beker is ideaal als vervanging van de wegwerpbeker bij de koffieautomaat. EU-gecertificeerd. Inhoud 220 ml. Dutch design. Made in Europe. BE O Lifestyle is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | beige |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 7200 |
| Afmetingen omdoos: | 415 x 220 x 17 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 76mm |
| Douanetariefnummer: | 3923301000 |
| Gewicht: | 39g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 4170 |
| Hoogte: | 78mm |
| Inhoud: | 220ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Biologisch afbreekbaar plastic |
| Merk: | BE O |
| OuterCartonDimension: | 415 x 220 x 17 cm |
Aanmelden