BE O Coffee Cup 340 ml koffiebeker
Van
€ 7,74
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,69 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 9,69 |
| Totaalprijs Bruto: | € 11,53 |
Productnummer:
A508-269429-030999999
Voorraad:
Productinformatie "BE O Coffee Cup 340 ml koffiebeker"
Herbruikbare koffiebeker van het merk BE O Lifestyle. Een beker gemaakt van plantaardige vetten en olieën afkomstig van het afval dat wordt ingezameld bij horecagelegenheden in Nederland. 100% recyclebaar. Geur- en smaakneutraal. Deze morsvrije design beker is licht in gewicht, makkelijk mee te nemen en comfortabel in gebruik. Past in nagenoeg elke koffiehouder. Ideaal voor onderweg. EU-gecertificeerd. Vaatwasserbestendig tot 65°C. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Inhoud 340 ml. Dutch design. Made in Europe. BE O Lifestyle is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | Crème |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1080 |
| Afmetingen omdoos: | 415 x 220 x 17 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 80mm |
| Douanetariefnummer: | 3923301000 |
| Gewicht: | 112g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 2370 |
| Hoogte: | 164mm |
| Inhoud: | 340ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Biobased PP, Biobased TPE |
| Merk: | BE O |
| OuterCartonDimension: | 415 x 220 x 17 cm |
Aanmelden